top of page

Oferta koncertowa

Oferta koncertowa skierowana jest do szerokiej publiczności w każdym wieku. W zależności od potrzeby i rodzaju koncertu proponujemy mniej lub bardziej rozszerzony skład grupy artystów. Koncerty mogą być wykonywane przy akompaniamencie fortepianu lub pianina ,akordeonu, kontrabasu, orkiestry lub, w niektórych przypadkach, część utworów przy podkładach orkiestrowych

AMA_studio 112.jpg

Zaczarowany świat opery, operetki i musicalu

Cudowna muzyczna podróż do krainy opery , operetki i musicalu.

W programie najpiękniejsze i  najsłynniejsze  arie z oper m.in. Mozarta, Verdiego, Pucciniego, Moniuszki, z operetek Lehara, Kalmana, Straussa, Offenbacha oraz niezapomniane songi z musicali – Koty, Evita, Skrzypek na dachu, West Side Story, Kiss, me kate, My fair lady.

00:00 / 04:16
OPERY
AMA_studio 145.jpg

"Lata dwudzieste, lata trzydzieste" - gala piosenek retro 

Wyjątkowy koncert, który przeniesie publiczność w najpiękniejszy okres rozwoju polskiej piosenki i kina , czyli w okres dwudziestolecia międzywojennego. To czas kiedy powstawały ponadczasowe przeboje, w każdym filmie pojawiały się piosenki, które mają wartość uniwersalną, posiadają przepiękne teksty i melodie. W koncercie m.in. 

"Lata dwudzieste, lata trzydzieste", "Pierwszy znak", "Miłość ci wszystko wybaczy" ,| „Już nigdy” "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Już taki jestem zimny drań", „ Każdemu wolno kochać” , "Sex appeal" , „ Ostatnia niedziela”, „ Pamiętam twoje oczy”,  „Jesienne róże”, „ Tango notturno", "Tango jelousie", „ Nikt , tylko ty” ,  "Ja się boję sama spać", „: i wiele innych. Całość opatrzona komentarzem i anegdotami oraz prezentacją multimedialną , które przeniosą słuchaczy w  okres dwudziestolecia międzywojennego.  

00:00 / 03:33
Utwory RETRO
5.jpg

Od Straussa do Presley’a

Wyjątkowa gala, muzyczna podróż przez style muzyczne od operetki – najpiękniejsze arie i duety z operetek Straussa, Lehara, Kalmana,  Offenbacha , ogniste czardasze , musicalu – niezapomniane i kochane przez publiczność piosenki  m.in. z „West Side Story”, „Cats”, „Evita”, „My fair lady”, „ Skrzypek na dachu”, „Człowiek z La Manchy” przez piosenki retro – Piosenki z rep. Ordonówny, Mankiewiczówny, Poli Negri, Eugeniusza Bodo czy Mieczysława Fogga do piosenek Króla Rock and Rolla Elvisa Presley’a. 

GALA MUZYCZNA
AMA 3.jpg

„ Tylko mnie poproś do tańca” 

Muzyczna podróż, w której główną rolę odgrywają piosenki  wyjątkowych kobiet – ikon polskiej sceny – Anny Jantar i Ireny Jarockiej. Kochane przez miliony fanów – barwne, delikatne a zarazem silne, odważne i wierne sobie  - takie też są ich piosenki,niezwykle kobiece – doskonała synergia tekstu i muzyki.  

Podczas koncertów publiczność nigdy nie pozostaje obojętna i daje się ponieść niezapomnianym melodiom.

Hity z lat 70 , 80, 90 i późniejszych m.in. Tyle słońca w całym mieście, Radość najpiękniejszych lat, Tylko mnie poproś do tańca, Nie wierz mi, nie ufaj mi, Moje jedyne marzenie, Kawiarenki, Wymyśliłam cię, Śpiewam pod gołym niebem, Był ktoś, W świetle nocy, w świetle dnia, Bądź mym aniołem  

00:00 / 04:33
MUZYCZNA PODRÓŻ
AMA 5.jpg

 Aleja gwiazd

Recital piosenek o miłości, tęsknocie, zranionych uczuciach i nadziei. Piosenki z rep. Barbry Streisand – jednej z najbardziej uzdolnionej amerykańskiej piosenkarki i aktorki, jej interpretacje są pełne pasji, dramatyzmu i finezji. Piosenki szczere i autentyczne. Tę samą umiejętność posiada ikona lat 70 tych i 80 tych – Zdzisława Sośnicka, obdarzona silnym głosem i osobowością. Dajmy się ponieść niezapomnianym melodiom.

W koncercie m.in. Women in love, The wey we were, Memory, Over the rainbow, Aleja gwiazd, W kolorze krwi,

Nie czekaj mnie w Argentynie, Serce pali się raz. 

ALEJA GWIAZD
Obraz 214.jpg

Koncerty patriotyczne  

 „ Upragniona wolność” -  koncert słowno – muzyczny , multimedialny. Wspólne świętowanie jest ważnym spoiwem naszej kultury, pieśni towarzyszyły w walce o przetrwanie i wzmacniały tożsamość narodową. 

W koncercie znajdą się pieśni legionowe, patriotyczne oraz poezja .    

W programie m.in. Białe róże, Boże coś Polskę, Hej , hej Ułani, Legiony, O mój rozmarynie, Warszawianka, Rozkwitały paki białych róż, Marsz, marsz Polonia, Rota oraz pieśni Chopina, Moniuszki, Paderewskiego, Kurpińskiego. Całość opatrzona komentarzem. 

PATRIOTYCZNE
9.jpg

Recital pieśni Chopina, Moniuszki i Paderewskiego

Zamkowo – pałacowe spotkania 

„ W kręgu pieśni Chopina, Moniuszki i Paderewskiego” 

W koncercie pieśni trzech wielkich polskich kompozytorów - patriotów , wrażliwych na folklor i literaturę.  

Koncert to muzyczna opowieść o Polsce i rodakach , tęsknocie, miłości w różnych jej zabarwieniach ale też satyrycznych, frywolnych . Piosenki sielskie, dumki, ballady , romanse , sceny dramatyczne, pieśni bliskie psalmom i hymnom oraz typowe dla romantyzmu pieśni liryczne. 

W programie m.in.  Życzenie, Dumka, Leci liście z drzewa, Precz z moich oczu, Piosnka litewska, Znasz-li ten kraj, Złota rybka, Prząśniczka, Pieśń wieczorna, Matko już nie ma cię, Polały się łzy, Tylem wytrwał, Chłopca mego mi zabrali, Gdy ostatnia róża zwiędła. Całość uzupełniona komentarzem – opowiadaniem. 

RECITALE
347.JPG

Koncert Kolęd i Pastorałek „ Kolędowo przez świat” 

Kolędy i pastorałki polskie oraz pieśni i piosenki bożonarodzeniowe z repertuaru światowego.  

Koncert i wspólne śpiewanie wprowadzą uczestników koncertu w klimat aury świątecznej. Nie zabraknie kolęd bliskich sercu i duszy – m.in. Lulajże Jezuniu, Gdy śliczna Panna, Jezus malusieńki, Bóg się rodzi, Cicha noc. Zaprezentujemy również kolędy zagraniczne – włoskie, rosyjskie, ukraińskie, francuskie czy niemieckie. 

KONCERT KOLĘD
00:00 / 02:42
papieskie.jpg

Koncert Papieski

Koncert z okazji 100 rocznicy Urodzin Wielkiego Polaka, naszego Papieża Jana Pawła II. Będzie to niezapomniany koncert wspomnień poświęcony Ojcu Świętemu,  jego nauczaniu i życiu. Utwory muzyczne wykonają znakomici Artyści. Będzie to muzyczna opowieść o pontyfikacie Jana Pawła II oraz jego wpływie na historię Polski Europy i całego świata.  Jan Paweł II tworzył poezję i dramaty co wiązało się z jego umiłowaniem do literatury, sztuki i teatru. Koncert będzie obfitował w muzykę jemu dedykowaną, szczególnie tą która była śpiewane przez Polaków i Papieża w czasie jego pielgrzymek, spotkań w Watykanie – najstarsze pieśni religijne, piosenki patriotyczne, pieśni ludowe. W czasie koncertu będą prezentowane archiwalne materiały dokumentalne przypominające wydarzenia związane z życiem Karola Wojtyły. Usłyszymy też jego głos, jego wiersze i fragmenty encyklik. Artyści zaśpiewają między innymi: Boże coś Polskę, Czarna Madonna, Habemus Papam, O stworzycielu Duchu Przyjdź, Z dawna Polski Tyś Królową, Dobry Pasterz, Moje miasto Wadowice, Barka, Franciszkańska 3, Mury.

KONCERT PAPIESKI
AJ8A0178ART.jpg

Inne propozycje koncertowe

Koncerty dotyczące wielu rocznic i powstań, wojen, polskich zrywów narodowych:

 • rocznica Powstania Styczniowego

 • rocznica Powstania Warszawskiego

 • rocznica wybuchu II Wojny Światowej

 • rocznica zakończenia II Wojny Światowej

 • rocznica Powstania Listopadowego

 • Święto Narodowe Odzyskania Niepodległości 11 Listopada

 • koncerty papieskie

 • koncerty walentynkowe, z okazji Dnia Matki, Dziecka

Recitale:

 • pieśni sefardyjskie, żydowskie, rosyjskie, cygańskie, rosyjskie

 • oratoryjno- kantatowe

 • piosenki z bajek Disney’a oraz musicali polskich i zagranicznych

INNE PROPOZYCJE
bottom of page